Graston Kurz 2 - pokročilý

Datum: 14. září (sobota) 2024

Čas: orientačně 10-17 hod. (bude ještě upřesněno)

Místo: Praha (konkrétní adresa bude ještě upřesněna)

Tento kurz navazuje na Graston Kurz 1 - začátečníci

Cílem kurzu je Vás naučit jak efektivně, šetrně a bezpečně využít grastonovu metodu. Zjistit jak Vám skvěle dokáže usnadnit práci a získat ještě lepší výsledky. Tudíž budete o to schopnější klientovi ulevit od bolestí, získání mobility zpět a lepší pohyblivosti jak ve sportovním tak i běžném životě.

Více informací níže

7 500 Kč
Kategorie: Kurzy

bookCíl kurzu:

Cílem kurzu je Vás naučit jak efektivně, šetrně a bezpečně využít grastonovu metodu. Zjistit jak Vám skvěle dokáže usnadnit práci a získat ještě lepší výsledky. Tudíž budete o to schopnější klientovi ulevit od bolestí, získání mobility zpět a lepší pohyblivosti jak ve sportovním tak i běžném životě.

Naším ultimátním "proč" a "non-negotiable" je abyste celé systematice a technice (stejně tak veškeré teorii) porozuměli. Kdy ano/ne ji použít, jaké jsou kontraindikace a mnoho dalšího, kdy nebudete muset následně pouze slepě následovat sepsaný postup, ale vědět si rady i při složitějších případech, se kterými k Vám Vaši studenti přijdou.

Proto Vám můžeme slíbit nikoli, čtení z prezentace, ale velmi individuální přístup zaměřený na co vy přesně potřebujete.

bookObsah kurzu:

Hlavním cílem tohoto úkolu je předvést, že jste veškeré tématice a postupu Grastonovy metody porozuměli. Víte jak metodu uplatnit v praxi, aniž bychom klientovi ublížili, získali skvělý výsledek a ulevili klientovi dlouhodobě.

  • kontraindikace
  • konzultace a diagnostika (aktuální bolesti klienta a jak k nim došel)
  • průběh terapie a bezpečný postup (- čeho jsme si při diagnostice na klientovi všimli a na jakých partiích jsme terapii prováděli)
  • výsledek terapie - došlo k nějaké změně?
  • následná péče - co bychom klientovi dál doporučili a proč?

bookSoučást kurzu:

bookMůj profil:

Mé jméno je Monika Hosnedlová a jsem terapeutkou (ne)jen profesionálních sportovců (nejlepších kulturistů z celého světa), Mentorkou stovek českých i zahraničních dalších terapeutů, masérů a trenérů a školitelem "MH Pro Therapy" kurzů.

S téměř 10letou zahraniční praxí a studiem vystudovaným na University od Bedfordshire v Londýně stejně tak ve spolupráci s prvotřídními terapeuty z Anglie, Dubaje a USA věřím, že Vám máme nad očekávání co předat a pomoci Vám, být velmi schopným profesionálem ve svém oboru.

Ukážeme Vám směr a cestu "jak na to" abyste si vždy věděli rady a netápali v nekonečnu informací, ale naopak v praxi měli jistotu, že klientovi dokážete 100% pomoci.

bookPřihlášení na kurz:

Jakmile se přihlásíte přes web: www.hosnedlova.com/kurzy následně Vás budeme kontaktovat přes WhatsApp a budeme v osobním kontaktu do datumu kurzu.

bookDůležité informace:

  • Lhůta pro vrácení kurzovného činí 7 dní před začátkem kurzu. Pokud bude oznámeno později, celá částka propadá a není vratná.
  • V případě nenaplnění minimální kapacity k uskutečnění kurzu bude vždy vypsán náhradní termín a zákazníci budou předem informováni o této změně.
  • K vykonání kurzu není zapotřebí pořizovat žádné pomůcky.
  • Výsledkem kurzu je certifikát, který potvrzuje absolvování kurzu pod vedením Moniky Hosnedlové.
  • V případě, že se zákazník nemůže zúčastnit kurzu z různých nepředvídatelných důvodů, je okamžitě povinen nahlásit tuto skutečnost Monice Hosnedlové pro vyřešení konkrétní situace.

 

 

Zpět do obchodu