Graston na Trigger Pointy

Tato grastonová pomůcka je anatomicky designovaná tak, aby pomáhala s rozvolněním trigger poitů. Je velkým pomocníkem pro terapeuty, kteří si chtějí pomoci od bolestí palců, nebo se přímo zaměřit na jeden konkrétní bod. Také je vhodný pro celé tělo, například záda, trapézy, dlaně, předloktí, lýtka, kotníky apod. Je vyvinut s mnoha záhyby, díky kterým se dostanete i například na šlachy a svaly rukou.

Poštovné je po celém světě zdarma.
Masážní nůž je také možné vyzvednout osobně na klinice v Praze.

1 500 Kč
Kategorie: Masážní pomůcky
Záruka: 2 roky
Graston na Trigger Pointy
Doprava zdarma

K čemu pomůcka slouží a jak jí používat?

Pro koho je pomůcka určená: sportovci, fyzioterapeuti, maséři

Materiál: speciálně tvarovaný graston z neporézní oceli

Podrobné informace: tato grastonová pomůcka je anatomicky designovaná tak, aby pomáhala s rozvolněním trigger poitů. Je velkým pomocníkem pro terapeuty, kteří si chtějí pomoci od bolestí palců, nebo se přímo zaměřit na jeden konkrétní bod. Také je vhodný pro celé tělo, například záda, trapézy, dlaně, předloktí, lýtka, kotníky apod. Je vyvinut s mnoha záhyby, díky kterým se dostanete i například na šlachy a svaly rukou.

Pří vývoji svého nástroje jsem spolupracovala s profesionálními sportovci a terapeuty, kteří mne inspirovali k navržení optimálního nástroje pro efektivní terapii z vysoce kvalitních materiálů, který na našem trhu chyběl. Díky tomu mohou sportovci využít vysoce pokročilé terapie při bolestech, ale získávají tím také prostředek pro podporu regenerace v rámci náročných tréninkových jednotek, což může být často klíčový rozdíl dělící vítěze od poražených.

Co je Grastonova technika? 

Poškození měkkých tkání, také známé jako tkáň jizvy, je běžným svalovým onemocněním pro sportovce a ostatní s aktivním životním stylem, které je často doprovázeno bolestí a ztrátou flexibility. Mnozí se obracejí na předpis, masáž, fyzickou nebo chiropraktickou terapii, aby zmírnili toto poškození, zatímco rostoucí skupina věřících se zdá, že podporuje novou metodu detekce a odstranění bolesti kostí: Graston Technique®. Vyvinuli se v Indianě v Memorial State University v Memorial Hospital a praktici této metody hodí napůl tucet typů vibračních ocelových nástrojů napříč těly pacientů, aby přesně našli, kde jizvová tkáň může číhat, a rozpouštěly adheze s aplikovaným teplem, vibracemi a dokonce změnami frekvence.

 

Zpět do obchodu