Mechanická baňka

Multifunkční baňkový masážní přístroj, který kombinuje dynamické sání, chytrou masáž a terapii červeným světlem v jednom. Je to neuvěřitelný zotavovací nástroj pro zvládání bolesti a myofasciálního uvolnění. Perfektní volba pro profesionální i domácí použití.

Poštovné je po celém světě zdarma.
Mechanickou baňku je také možné vyzvednout osobně na klinice v Praze.

2 800 Kč –30 % 1 960 Kč
Kategorie: Masážní pomůcky
Záruka: 2 roky
Mechanická baňka
Akce Doprava zdarma
2 800 Kč –30 %

K čemu mechanická baňka slouží a jak jí používat?


Pro koho je pomůcka určená:
 pro domácí použití i pro sportovce, fyzioterapeuty a maséry

Funkce mechanické baňky

  • Dynamická technologie baňkování předčí běžné baňkové sady s rytmickým střídáním sáním a uvolňováním, což podporuje rychlejší prokrvení oblasti baňkování a urychluje proces regenerace.
  • Chytrá masáž – nabízí sání ve 4 různých režimech a 5 úrovních intenzity, slouží jako váš osobní masážní terapeut a přizpůsobí masáž vašim vlastním potřebám.
  • Terapie červeným světlem – Červené světlo je dobrou pomůckou při bolesti, zánětu, přináší rychlejší výsledky při hojení kůže a svalové tkáně a také vytváří větší relaxaci a zároveň sval prohřeje.
  • Efektivní myofasciální uvolnění – umožňuje efektivní myofasciální uvolnění a zároveň zlepšuje oběh, pohyblivost a flexibilitu během několika minut.
  • Kompaktní a přenosný – Díky kompaktní velikosti je ideálním nástrojem pro zotavení různých oblastí, jako jsou záda, ramena, boky, hamstringy a lýtka. Můžete jej nosit a užívat si masáž kdekoli a kdykoli.

Specifikace

Hmotnost

230 g

Rozměry

9,4 × 9,4 × 7,2 cm

Kapacita baterie 3.7V 1800mAh
Doba nabíjení

2,5 hod

Intenzita sání

-60~0 kPa

Vlnová délka

630-670 nm

 

Zpět do obchodu