Sportovní terapie 2 - pokročilý

Datum: 14. dubna (neděle) 2024

Tento kurz navazuje na Sportovní terapie 1 - začátečníci

Cílem kurzu je Vás naučit jak efektivně, šetrně a bezpečně dokázat klientovi ulevit a pomoci zejména tím, že dokážete zjistit přícinu bolesti. Zjistit jak Vám skvěle dokáže usnadnit práci a získat ještě lepší výsledky. Tudíž budete o to schopnější klientovi ulevit od bolestí, získání mobility zpět a lepší pohyblivosti jak ve sportovním tak i běžném životě.

Více informací níže

7 000 Kč
Kategorie: Kurzy

bookCíl kurzu:

Cílem kurzu je Vás naučit jak efektivně, šetrně a bezpečně dokázat klientovi ulevit a pomoci zejména tím, že dokážete zjistit příčinu bolesti. Zjistit jak Vám skvěle dokáže usnadnit práci a získat ještě lepší výsledky. Tudíž budete o to schopnější klientovi ulevit od bolestí, získání mobility zpět a lepší pohyblivosti jak ve sportovním tak i běžném životě.

Naším ultimátním "proč" a "non-negotiable" je abyste celé systematice (stejně tak veškeré teorii) porozuměli. Kdy ano/ne jakou metodu použít, na co se při diagnostice a konzultaci zaměřit, jaké jsou kontraindikace a mnoho dalšího, kdy nebudete muset následně pouze slepě následovat sepsaný postup, ale vědět si rady i při složitějších případech, se kterými k Vám Vaši studenti přijdou. Aneb, posuneme Vás z dobrého jako skvělého terapeuta / maséra, trenéra.

Proto Vám můžeme slíbit nikoli, čtení z prezentace, ale velmi individuální přístup zaměřený na co vy přesně potřebujete, s jakými klienty pracujete a co Vám brání a v čem máte mezery, abychom Vás dokázali posunout o level výš.

bookObsah kurzu:

Hlavním cílem tohoto úkolu je předvést, že jste veškeré tématice a postupu a systematice porozuměli. Víte jaký přístup k jakému klientovi uplatnit v praxi, aniž bychom klientovi ublížili, získali skvělý výsledek a ulevili klientovi dlouhodobě. Ať už je to profesionální sportovec nebo nesportující klient. Každý reaguje jinak, stejně tak má různorodou historii co se zranění, zdravotního stavu a fyzické aktivity týče.

  • kontraindikace
  • konzultace a diagnostika (aktuální bolesti klienta a jak k nim došel)
  • na co se při diagnostice a samotné terapii zaměřit
  • jaké metody (ne)používat a záleží na tom jaké použijeme?
  • jak přistupovat ke sportovcům při on/ off season
  • jak zaručit dlouhodobý výsledek co v nejkratším čase a dlouhodobě jej udržet
  • jaký vliv má suplementace a výživa na zdravotní stav?
  • průběh terapie a bezpečný postup (- čeho jsme si při diagnostice na klientovi všimli a na jakých partiích sme terapii prováděli)
  • Jak dosáhnout viditelného výsledku terapie - bez bolestně a chytře
  • následná péče - co bychom klientovi dál doporučili a proč? Co komu doporučit?

bookSoučást kurzu:

bookMůj profil:

Mé jméno je Monika Hosnedlová a jsem terapeutkou (ne)jen profesionálních sportovců (nejlepších kulturistů z celého světa), Mentorkou stovek českých i zahraničních dalších terapeutů, masérů a trenérů a školitelem "MH Pro Therapy" kurzů.

S téměř 10letou zahraniční praxí a studiem vystudovaným na University od Bedfordshire v Londýně stejně tak ve spolupráci s prvotřídními terapeuty z Anglie, Dubaje a USA věřím, že Vám máme nad očekávání co předat a pomoci Vám, být velmi schopným profesionálem ve svém oboru.

Ukážeme Vám směr a cestu "jak na to" abyste si vždy věděli rady a netápali v nekonečnu informací, ale naopak v praxi měli jistotu, že klientovi dokážete 100% pomoci.

bookPřihlášení na kurz:

Jakmile se přihlásíte přes web: www.hosnedlova.com/kurzy následně Vás budeme kontaktovat přes WhatsApp a budeme v osobním kontaktu do datumu kurzu.

 

 

Zpět do obchodu