Novinky

Nový podcast s Marketa's Vibes

Od chvíle, kdy jsem Monice poprvé "ležela pod rukama", jsem věděla, že si společná témata zaslouží svůj prostor i před mikrofonem.

Recenze od Pavla Vacka - Extrifit managera

Podívejte se na zpětnou vazbu od klienta Pavla Vacka, který se během přípravy na mistrovství světa potýkal s obrovskou bolestí všemi tahovými pohyby. Stačilo jedno ošetření a ve stejný den měl už těžký trénink bez bolestí.

Video s Anabolic Horse na YouTube! Podívejte se, jakým způsobem jsem pomohla s léčbou natrženého bicepsu a bolestí ramene.

Honza ke mně přišel s bolestmi ramen, kterou má od doby co si utrhl biceps. Tyto bolesti omezovaly jeho silový trénink a proto jsme se na vše podívali zblízka.

Nový podcast s Get Solved with Fit and Tasty

„Máme tu další díl rozhovorů s Fyzio Monikou Hosnedlovou. Povíme si něco o studiu a práci v Anglii, o práci se sportovci a celkově o přístupu jaký má.“Nové video na YouTube! Tentokrát s profesionálem Rafaelem Brandãem z Brazílie.

Díky soutěži NPC European 2020, která probíhala ve městě Alicante ve Španělsku, tak jsem měla možnost spolupracovat s mnoha profesionály. Jedním z nich byl i Rafael Brandão z Brazílie.

Nové video s Tavi Castrem je tu! Nahlédněte jak probíhala naše terapie.

Taviho není potřeba moc představovat. Díky soutěži NPC European 2020 ve městě Alicante ve Španělsku jsem měla příležitost spolupracovat s Tavim a k této příležitosti pro Vás natočila i krátké video z terapie.

 

6 položek celkem
Zpět do obchodu